Voľný čas

Detská herňa

Detská herňa s výhľadom na bazén je to pravé miesto pre Vaše deti, ale aj pre Vás, kde si môžete posedieť, zahrať spoločenské hry, biliard, či stolný tenis. Je tu k dispozícii hracia konzola X-box kinect s ktoru si užijete kopec dobrej zábavy. Pre deti sú k dispozícii i DVD s detskými filmami. Detská herňa je priestranná a v prípade väčšieho počtu detí zabezpečujeme i detské animácie.

Bowling

Na zábavu alebo v rámci teambuildingových, či outdoorových aktivít máte možnosť využiť bowling s 2 dráhami. Hotelovým hosťom poskytujeme  zľavu z prenájmu dráh.

Otváracie hodiny: Po-Ne | 15:00 – 22:00 hod.

Požičovňa bicyklov

Milovníkom výletov do okolia či cykloturistiky ubytovaným v našom zariadení ponúkame zapožičanie pánskych, dámskych, detských bicyklov priamo v našom hoteli. K dispozícii sú prilby a taktiež aj detské sedačky. V Liptovskom Jáne a v okolí sa nachádza množstvo cyklotrás s prekrásnymi scenériami.  Informácie o  cyklotrasách na Liptove najdete na http://www.cyklisticke.trasy.sk/liptov .

Cenník hotelovej požičovne bicyklov:

Požičanie bicykla na 1 hodinu 3,00 €
Požičanie bicykla na 1/2 dňa 8,00 €
Požičanie bicykla celý deň 12,00 €

 

 

V zimnej sezóne môžete využiť variabilné vybavenie lyžiarne na úschovu Vašej výstroje (uzamykateľné skrinky so sušičmi na lyžiarky, uzamykateľné stojany na lyže a palice, sušiče na lyžiarky) s dostatočnou kapacitou pre ubytovaných hostí.